TOP mobilní tarify

Potřebujete ušetřit za telefon? Vybíráte nový tarif? Chcete volat zadarmo? Byli jste při změně zaměstnání přinuceni znovu používat soukromý telefon? Uvažujete o změně operátora? Tak to jste tu správně. Vybrali jsme za Vás nejdostupnější mobilní tarify. V dnešní době se neobejdete bez dat, proto jsme kladli důraz na připrojení k internetu a následně na ceny volání. Považujeme za minimum balíček s 1,5GB dat a minimálně volání v rámci sítě zdarma. Pojďme se tedy podívat na ty nejlepší tarify (9/2018) pro běžné smrtelníky.

Virtuální operátor Emtéčko – běžně dostupný a nejvýhodnější virtuál   bez vyjednávání

Tarif MINI za 3,63 Kč – nejnižší tarif vhodný pro málo volající nebo jako druhá doplňková sim karta pro vzájemné zdarma volání, případně sim karta do ústředny alarmu. Nemáte sice žádné volné minuty, ale minuta hovoru mimo síť Emtéčka vyjde na 1,82 Kč a sms na 1,82 kč. Ideální pro volání zdarma v rámci rodiny – pořiďte rodičům nebo prarodičům. Nebo použijte  jako druhou záložní sim kartu do volného slotu v telefonu. Tento základní tarif je také vhodný pro ty, co chtějí používat primárně data a internet. Lze kombinovat s libovolným tarifem Internetu v mobilu. Za 143 kč tak můžete mít 1,5GB dat a neomezené volání v síti. Vydání sim karty je online a zdarma.

Tarif MALÉ za 144 Kč – asi nejvhodnější tarif pro běžné využití. 100 volných minut a 100 sms je tak akorát na to běžné volání a psaní. S Internetem v Mobilu 1,5GB Vás vyjde tarif celkem na 283 kč. Tuto kombinaci považujeme  (9/2018) za nejlepší a nejdostupnější veřejný mobilní tarif bez úvazku.

Internet v Mobilu M 1,5GB za 139 Kč – konečně ceny za data, které začínají mít smysl a přibližovat se evropským cenám. Síť O2 na které operátor běží je spolehlivá a 4G je dostupné ve většině míst České republiky. Pokud Vám dojdou data, můžete si za 70 kč dokoupit dalších 1,5GB dat. V případě jejich nevyčerpání se Vám převedou do dalšího měsíce.

Internet v Mobilu L 5GB za 275 Kč Z- pokud potřebujete hodně dat, považujeme tento tarif za nejlepší volbu. Při vyčerpání lze dokoupit dalších 5GB za 138,- a rázem získáváte 10GB dat za celkem 421 kč. Případně místo FUP resetu můžete přejít na vyšší tarif (Internet v mobilu XL 10GB), Emtéčko Vám poskytne celých 10G, ale naúčtuje pouze poměrnou část tarifu dle zbylých dní do konce měsíce. 

Sim karty lze objednat online přes internetové stránky, dorazí obvykle za 2 dny poštou. 

Emtéčko má vlastní Samoobsluhu, kde si můžete libivolně aktivovat, deaktivovat služby, balíčky, sledovat čerpání volných minut, nahlížení do historie volání, atd. 

Omezení u Emtéčka:

Neomezené volání v rámci sítě lze realizovat pouze na území České republiky, pokud jste v zahraničí, čerpáte minuty z volných minut nebo platíte dle Vašeho tarifu.

Čerpání dat v rámci roamingu v EU do výše 70% celkového datového balíčku.

Dostupnost infolinky a operátorů jsou pouze v pracovních dnech od 9-17h. V těchto časech se obvykle dovoláte rychle a operátoři jsou velmi milí a ochotní.

Pokud přenesete vlastní telefonní číslo k Emtéčku, stává se jeho majitelem Emtéčko. V případě krachu společnosti Moraviatel a.s. můžete o Vaše telefonní číslo přijít.

Ostatní virtuální operátoři a speciální tarify

TESCO mobile za 300 kč získáte 1,5GB dat a volání v sítí zdarma, volání do ostatních sítí 1,50 kč.

KAKTUS mobil– za 200 kč získáte 1,5GB dat a volání v síti zdarma, volání do ostatních sítí za 2,50 kč.

Speciální tarify a slevy

10GB dat, 100minut volání, 100 sms za 299,- (tarif Extra data u operátora Tmobile)

Tarif Extra data – běžná cena 499,- a uzavření smlouvy na 2 roky. Vyjednání tohoto tarifu za 299,- je obtížnější, ale určitě ne nemožné.

 

Neomezené volání a 1,5GB dat za 375,- (tarif Free 1,5GB u operátora O2)

Tarif Free 1,5GB – běžná cena 749,-. S úpisem na 2 roky lze vyjednat u tohoto tarifu 50% slevu. Vyjde tak na rozumných 375,-. Pokud tedy potřebujete hodně volat a běžně surfovat, vyplatí se Vám tento tarif. Je potřeba mít sim kartu O2 a kontaktovat retenční oddělení. Sim kartu O2 pořídíte na www.simzdarma.cz. Jedná se o předplacenou go kartu. 

Neomezené volání a 1,5GB dat za 375,- (tarif Free 1,5GB u operátora O2)

Tarif Free 1,5GB – běžná cena 749,-. S úpisem na 2 roky lze vyjednat u tohoto tarifu 50% slevu. Vyjde tak na rozumných 375,-. Pokud tedy potřebujete hodně volat a běžně surfovat, vyplatí se Vám tento tarif. Je potřeba mít sim kartu O2 a kontaktovat retenční oddělení. Sim kartu O2 pořídíte na www.simzdarma.cz. Jedná se o předplacenou go kartu. 

Neomezené volání a 1,5GB dat za 327,- (Vodafone OneNet)

V rámci korporátních nabídek lze vyjednat úplně jiné podmínky. Nechť je tomu příkladem v rámci Vodafone OneNet nabídka na neozmezené volání a sms a datový balíček 1,5GB za 327 kč včetně DPH. Takovýchto korporátních tarifů je mnoho, bohužel jsou běžným lidem dostupné jen v rámci firemních benefitů. Podobný tarif mají i České dráhy.

Neomezené volání a 3GB dat za 86,- (T-mobile Babiš tarif)

Tarifem snů je pak tarif od T-mobilu pro Ministerstvo financí – neomezené volání a 3GB dat za NEUVĚŘITELNÝCH 86 kč včetně DPH!!!

Níže naleznete tabulky s ceníkem Emtéčka a náhledem do jejich samoobsluhy.

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *